Son Güncelleme: 1 gün önce
Mehmet Akif Eczanesi logo

Mehmet Akif Eczanesi


0
(1)

Merkez ilçesi (Osmaniye) Mehmet Akif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Mehmet Akif Eczanesi İle İlgili Yorumlar

  • Yorum Kullanıcı Resmi
    Davut Emir

    Yeni eczane olmasına ragmen ilgi ve alaka güzeldi. istediğimiz ilaçları bulduk. eczacı beye çok teşekkür ederiz.

    17 Şubat 2022 14:49

Mehmet Akif Eczanesi Osmaniye ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mehmet Akif Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mehmet Akif Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mehmet Akif Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mehmet Akif Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mehmet Akif Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Haziran 2024 Cumartesi Osmaniye Merkez Nöbetçi Mehmet Akif Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mehmet Akif Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mehmet Akif Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mehmet Akif Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mehmet Akif Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mehmet Akif Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mehmet Akif Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mehmet Akif Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mehmet Akif Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Osmaniye İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Osmaniye ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yediocak Eczanesi

Merkez ilçesi (Osmaniye) Yediocak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Taskın Eczanesi

Düziçi ilçesi (Osmaniye) Taskın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gamze Eczanesi

Merkez ilçesi (Osmaniye) Gamze Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuğba Eczanesi

Merkez ilçesi (Osmaniye) Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.